Ana Sayfa

Cephe Danışmanlık Nedir?

Hakkımızda

Ücretsiz Hesaplayıcılar

Faydalı Linkler

Hizmetler

Referanslar

Bilgi Bankası

Eğitim Faaliyetleri

Hakkımızda

FMT Cephe Danışmanlık, İnşaat, Alüminyum ve Cephe Sektörünün Duayen isimlerinden İnş. Yük. Müh. Sezai Sami YILMAZ önderliğinde kurulmuştur. Sn. YILMAZ ve ortakları, kurumsal bir organizasyon amacıyla, uluslararası çözüm ortakları, üniversite işbirliği ve deneyimli yönetici kadrosu ile sektöre ve yatırımcılara faydalı olabilmek amacıyla bir araya gelmiştir.

Sezai Sami YILMAZ'ın 50 Yılı aşan deneyiminin yanı sıra, şirket ortakları ve yetkili yöneticilerinin her birinin asgari 25'er yıl sektör tecrübeleri bulunmaktadır.

Tüm disiplinlerdeki uzmanlıkları bir araya getirerek, sürekli iç eğitim ve dış eğitimlerle desteklenen, kurumsal bir yapı olan FMT Cephe Danışmanlık, yerel ve uluslararası enstitülerdeki işbirliği, uluslararası çözüm ortakları ve temsilcilikleri ile çok donanımlı bir altyapı ile sektörde hizmet vermektedir. FMT 2015 yılından itibaren sektörün en önemli akademik buluşma noktası olan, İngiltere Bath Üniversitesi CWCT enstitüsü (Center for Window and Cladding Technologies) üyesidir. Ayrica 2019 yili basindan itibaren ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistem sertifikasına hak kazanmıştır.

İTÜ, Technobee, Medipol Üniversitesi gibi kuruluşlarla yapılan işbirliği ve eğitim çalışmaları devam etmekte, Türkiye ve yurtdışında birçok önemli projeye değer katmaktadır. Cephe Danışmanlık hizmetlerinin eksiksiz ve hatasız sunulabilmesi için her geçen gün donanım, yazılım, eğitim ve teknik kadro olarak gelişen, kusursuzluğu hedefleyen FMT'nin imzasını taşıyan birçok eser mevcuttur. İlgili referansları ve hizmetleri web sayfamızdan ve güncel olarak facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tasarım ve Geliştirme

serdarcamlica.com

Ana Sayfa I Sertifikalar I Sosyal Sorumluluk I KVKK, Yasal ve Etik Beyan I İnsan Kaynakları I İletişim

® FMT MÜHENDİSLİK, MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ ve DIŞ TİC. A.Ş. I info@cephedanisman.com I +90 (212) 709 2893 I +90 (212) 236 6828

FMT, Bristol UWE Üniversitesi Cephe Teknolojileri Kurumu CWCT ve Uluslararası Cephe Mühendisleri Odası SFE üyesidir