Ana Sayfa

Cephe Danışmanlık

Referanslar

Eğitim Faaliyetleri

Faydalı Linkler

Hakkımızda

Hizmetler

Teknik Yazılar

Bilgi Bankası

Hakkımızda

FMT Cephe Danışmanlık, İnşaat, Alüminyum ve Cephe Sektörünün Duayen isimlerinden İnş. Yük. Müh. Sezai Sami YILMAZ önderliğinde kurulmuştur. Sn. YILMAZ ve ortakları, kurumsal bir organizasyon amacıyla, uluslararası çözüm ortakları, üniversite işbirliği ve deneyimli yönetici kadrosu ile sektöre ve yatırımcılara faydalı olabilmek amacıyla bir araya gelmiştir.

Sezai Sami YILMAZ'ın 50 Yıla yaklaşan deneyiminin yanısıra, şirket ortakları ve yetkili yöneticilerinin her birinin asgari 25'er yıl sektör tecrübeleri bulunmaktadır.

Tüm disiplinlerdeki uzmanlıkları bir araya getirerek, sürekli iç eğitim ve dış eğitimlerle desteklenen, kurumsal bir yapı olan FMT Cephe Danışmanlık, yerel ve uluslararası enstitülerdeki işbirliği, uluslararası çözüm ortakları ve temsilcilikleri ile çok donanımlı bir altyapı ile sektörde hizmet vermektedir. FMT 2015 yılından itibaren sektörün en önemli akademik buluşma noktası olan, İngiltere Bath Üniversitesi CWCT enstitüsü (Center for Window and Cladding Technologies) üyesidir.

İTÜ, Technobee, Medipol Üniversitesi gibi kuruluşlarla yapılan işbirliği ve eğitim çalışmaları devam etmekte, Türkiye ve yurtdışında birçok önemli projeye değer katmaktadır. Cephe Danışmanlık hizmetlerinin eksiksiz ve hatasız sunulabilmesi için her geçen gün donanım, yazılım, eğitim ve teknik kadro olarak gelişen, kusursuzluğu hedefleyen FMT'nin imzasını taşıyan birçok eser mevcuttur. İlgili referansları ve hizmetleri web sayfamızdan ve güncel olarak facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tasarım ve Geliştirme

serdarcamlica.com

Ana Sayfa I Sosyal Sorumluluk I İnsan Kaynakları I İletişim

FMT MÜHENDİSLİK, MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. I info@cephedanisman.com I +90 (212) 236 6828

FMT İngiltere Bath üniversitesi Cephe Teknolojileri Kurumu CWCT üyesidir